Finans

Kredi kartı hesap numarasını öğrenme

Kredi kartları artık günlük hayatımızın vazgeçilmezi olan, banka hizmetleridir. Bu kartlar sayesinde üzerimizde, hatta hesabımızda bile para olmadan para çekebiliyor veya alışveriş yapabiliyoruz.

Bu kredi kartları bir hesap numarasına bağlı olarak çalışırlar. Normalde gündelik işlemlerde bu hesap numarasına ihtiyaç duymasak ta, bazen bu numaraya ihtiyacımız olabilir. Böyle bir durumda yapabileceğimiz yöntemler mevcuttur.

Bunlardan ilki kredi kartını kullandığımız bankanın telefon numarasından müşteri temsilcisini aramaktır. Bu yöntem Kredi Kartı Hesap Numarası öğrenmenin en kolay yoldur. 7 gün 24 saat hizmet veren müşteri temsilcileri her an size hizmet vermeyi beklemektedirler. Telefon ile müşteri temsilcilerinizi aradığınızda sizin kimlik doğrulama işleminizi yaparlar ve onayın ardından işleminizi gerçekleştirirler. Buradaki en önemli nokta; aradığınız müşteri temsilcileri sizden hiçbir şekilde kredi kartınızın şifresini istemezler.

Diğer bir yöntem ise direkt banka şubelerine giderek Kredi Kartı Hesap Numarası öğrenmektir. Yani çalıştığınız bankanın herhangi bir şubesine giderek müşteri temsilcilerinden numara alarak; onlara durumunuzu anlatabilirsiniz. Ancak banka şubelerinin sadece hafta içi ve belirli saatlerde çalıştığını da hatırlatmakta fayda var.

İç

admin

Teknoloji uzmanı, Blogger!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu