Genel

Evde maket bıçağı ucu paketleme işi

 

Bilindiği üzere maket bıçağı günlük yaşamda bir çok alanda kullandığımız , çocuklarınızın teknoloji tasarım derslerinde, evde halı döşeme işinde veya projelerinizi yapmanıza yardımcı kesici alet olan maket bıçağının bıçak uçları firma tarafından paketlemesi sıkıntılı durumdadır.

Çünkü maket bıçağı ucu büyük iş makinalarının uçlarını bozmaktadır. Keskin olduğu için ve demirden yapıldığı için küçük uçlu makinelere sahip olan firmalar bu paketleme işini insan gücü ile yapılmasını daha çok tercih etmektedir. Burada görev artık siz ek gelir isteyenlere düşmektedir.

Bir çok maket bıçağı ucu işi veren firmalar evlere ev hanımlarına veya emekli ve işsiz erkeklere destek amaçlı iş sağlamaktadır.

Firmanın size iş vermesi için gerekli olan şartlar nelerdir?

En önemli kural titizlik ve zamanın da teslim olacak şekilde ürünleri hazırlamaktır. Bu işin aylık kazancı ne olur diye aklınızdan geçiriyorsunuzdur. Rakam hiç de fena değil. Bu işi yaparak Ayda 2000-2500 lira arası bir gelir elde edebilirsiniz. Ayda 10000 adet paketleme karşılığı olarak bu rakamı kazanıyorsunuz. Rakam arttıkça gelirinizde artacaktır. Evde boş zamanı olan aile fertlerinden de yardım alarak ayda 3000-4000 lira arası bir gelire çıkabilirsiniz.

İç

Gayri Resmi

Teknoloji uzmanı, Blogger!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu