FinansPara Kazanma

Evde Kablo Klips Paketleme İşi Yapmak

Bildiğiniz gibi kablo klipsleri günlük hayatta bir çok alanda kullandığımız; aracınızın jant kapaklarını tutturmak amaçlı sanayilerde, evlerde kabloların dağınık durmasını önlemek için veya bir eşyayı dağınık durmasını engellemek için hatta çocuklarınız mutfak alt dolaplarını açmasın diye önlem olarak dolap kapaklarını birbirine bağlamanıza yarayan bir eşyadır.

Artık kablo klips ile ek gelir elde etme imkanına sahipsiniz . Evinize alacağınız evde ek iş sayesinde ek gelir elde ederek dar olan bütçenizi düzeltebilir ,bir miktarda olsa katkı sağlayabilirsiniz.. Bir çok ev hanımı eşine destek vermek ister ama ne iş bulabilir nede yardım edebileceği bir imkan artık bunlar hayal olmaktan çıktı evde ek iş veren firmalar ev hanımlarına destek amacı adı altında evlere sağladığı iş imkanları sayesinde hem kendileri kazanmaktadır hemde ev hanımları Tabi emekli beylerde bu işi yapabilirler.

Peki bu Evde Kablo Klips Paketleme İşi nedir  ?

Eğer bu işi yapmak istiyor ve ek gelir elde etmek için çalışacaksanız firmanın bazı kuralları vardır. Örneğin, ürünleri zamanında eksiksiz teslim edilmesidir. Ürünler zarar görmemeli ve zarar gören ürünler var ise firmaya bildirilmelidir. Dışarıdan başka bir ürün ilave edilmemelidir. Evde ek iş veren firmalar size bu iş sağladığında sizde bu kurallara uyarak işinizi yaptıysanız aylık olarak firmanın istediği paketleme sayısı  minimum 8000 adettir.

Emeğinizin karşılığı olarak aylık olarak ortalama 1000-1500 lira arasında firmadan para kazanma imkanına sahip olabilirsiniz. Evde ek işleri ister tek başınıza ister evde komşularınız ile birlikte ister de aileniz ile birlikte yapabilirsiniz.

İç

Gayri Resmi

Teknoloji uzmanı, Blogger!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu