Para Kazanma

Çiğ köfteciler ne kadar kazanır 2021?

Kültürümüzde de sevilen bir yiyecek olan çiğ köfteye ulaşılması her zaman zordu. Bulunabilirliği azdı ve yapımı da bir o kadar zahmetliydi. Bunu baz alarak hazır çiğ köfte şirketleri oluşmaya başladı. İnsanlar o kadar çok sevdi ki, bir talep patlaması yaşandı. Bunun neticesinde bu şirketler bayilik vermeye başladı.

Son yıllarda Türk fast food’u denilebilecek çiğ köfte franchise ları etrafımızı sarmaya başladı. Özellikle şehir merkezlerinde oldukça talep gördüler. Çiğ köfteye ulaşmanın bu kadar hızlı olması ve maddi olarak da ucuz olması herkesi kendine çekti. Fiyatlarındaki uygunluk, diğer yiyecek rakiplerine karşı bir avantaj sağladı.

Ancak bu nedenlerden dolayı bazı bölgelerde çiğ köfteci patlaması yaşandı. Bu da işletme sahipleri için gelir düşüşüne sebep oldu. Peki hala çiğ köfteci açmak mantıklı mı? Çiğ köfte dükkanı hala kazandırır mı?

Çiğ köfteciler Ne Kadar Kazanır?

Çiğ köftecilerin kazançları, dükkanın yerine göre değişiklik gösterir. Bulunan konumun potansiyeli ve rakipler iyi analiz edilmelidir. Bunun haricinde müşteri ilişkileri gibi faktörler de kazancı direkt olarak etkiler.

Ortalama bir çiğ köfteci 10 Bin Lira’ya yakın para kazanabilir. Tabiki bu sektörde değişkenlerin çok olması kazancı da değiştirebilir. (Kullanılan malzemeler, dükkan kiraları, çalışan sayısı, paket servis, kampanyalar vs)

Yemeksepeti gibi uygulamalar ile de satışınızı, doğal olarak da kazancınızı arttırabilirsiniz.

İç

Gayri Resmi

Teknoloji uzmanı, Blogger!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu