Borsa

Atm dokunmadan para çekmek

 

Yapı kredi bankası ATM lerden dokunmadan para çekmenizi sağlıyor. Bu teknoloji sayesinde akıllı telefonunuzdaki Yapı Kredi Bankası Mobil uygulaması yardımıyla para çekebiliyorsunuz.

Yapı Kredi Bankası müşterileri için para çekme işlemini dokunmadan yaptırarak hızlandırıyor.En önemli avantajı ATM nin tuşlarına basmıyorsunuz bile.

Teknoloji ilerledikçe yapabildiklerimizin sınırları da genişliyor. Hız ve zaman olarak her şey kısalıyor. QR kod okuma, şifre girme, akıllı telefon uygulamalarını kullanma, bilgisayarda internet bankacılığı şubesinden işlem yapma, göz okuma teknolojisi, parmak izinden tanıma ve bunun gibi daha pek çok teknoloji bankacılık işlemleri ile tanışıyoruz..

Yapı Kredi de teknolojiyi yakından takip edip müşterilerine yenilikler sunan bir banka olarak öne çıkıyor. Son olarak mobil uygulamasına göz okuma teknolojisini getiren banka şimdi de Yapı Kredi Mobil uygulamasıyla ATM’ye dokunmadan para çekme olanağı sağlıyor. Bunun için QR kod okutmanız yeterli oluyor.

Yapı Kredi Bankası müşterisi iseniz ve mobil uygulamanız akıllı cep telefonunuzda mevcutsa Yapı Kredi Bankası ATM lerinden QR kodunuz ile para çekebilirsiniz. ATM  önündeyken mobil uygulamanızdan para çek butonuna basın. Hesap seçeneğini ve çekmek istediğiniz tutar seçin. Mobil şube ekranına gelen QR kodunu ATM ekranın yaklaştırın ve kodu okutun.

Mobil uygulamanızda seçimi hatırla derseniz bir sonraki para çekmeniz daha da kısa zamanda yapabileceksiniz. Fakat mobil uygulama şifrenizin çok güvenli olduğundan emin olun.

İç

admin

Teknoloji uzmanı, Blogger!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu